Érzem a késztetést, hogy írjak valamit, de mégsem tudok. Kimerültem az elmúlt napok lelkiéletében. A nagy felismerések, rácsodálkozások kivették az energiát belőlem. Meg a felfázás is.
Tombol a nyár, dübörög a Dolce Vita!
Egy ideje már figyelem, hogyan lesz minden nap egy kicsit hosszabb. Az esték fényben úsznak és rengeteg izgalmat tartogatnak: muszáj kimozdulni, élvezni az életet, élvezni az éjszakát. Vibrálnak a színek, minden könnyed és izgalmas: akár...