Épül-szépül a honlapom. Már két menüpont kész. (Angolul is!) Jaj, de izgi.
Majd beszkennelek egy csomó fotót.
Amúgy erre most azért van időm, mert – újfent – lerohadt a szerver és nem férek hozzá ahhoz az anyaghoz, amin dolgoznom kéne. De már túl vagyok az idegeskedésen.
Ne kockáztass!
A május az a hónap, amit a legtöbben alig várnak. Kivéve talán az érettségiző diákokat, számukra most jön a megmérettetés. Áttanult éjszakák és nappalok, soha el nem fogyó tételsorok, számok, évszámok, képletek… Ahogy erre gondolok,...